Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nešika (Don)

18. 6. 2014

 CharacterdonNešika

  Nešika je Pteranodon, který má rád tanec a sbírání věcí. Je to trochu širší než Zlatka a Prcek,  s větším bradou. Má rád kopání díry, pozorování hmyzu a sbírání předmětů pro své sbírky přírody.Vypadá jako jeho dědeček.

Nešika je zelený Pteranodon. Je to bratr Brášky, Prcka a Zlatky a syn pana a paní Pteranodonových. Ze sourozenců je nejmladší. Objevuje se v celé sérii T-rex Expressu. 

Vzhled: Nešika je celý tmavě zelený a má černé oči. Dolní čelist má delší než tu horní. Je tlustý a vypadá spíš jako dědeček Pteranodon.

Charalter: Nešika je moc milý, věrný, kamarádský a má dobré srdce, ale zato není moc inteligentní. Vždy, když se snaží vyslovit název nějakého dinosaura, splete se a mnoho věcí nedokáže pochopit. Je nešikovný a občas padá. Má velmi rád ryby, ale ještě více miluje brouky. Rád sbírá různé věci do své sbírky a také miluje kopání děr, z čehož ale jeho máma, Paní Pteranodonová, nemá velkou radost. Vyzná se ve hmyzu - hlavě ve vážkách. Když je spokojený nebo se mu něco podaří, zpívá si: "La la lííí!"